Prostonel kapsułki – opinie, składniki, cena i gdzie kupić?

Prostonel kapsułki - opinie, składniki, cena i gdzie kupić?


Suplement Prostonel w formie tabletek jest obecnie jednym z najlepiej sprzedających się produktów w Polsce w walce z zapaleniem prostaty i jest zatwierdzony przez Ministerstwo Zdrowia. Ale czy rzeczywiście działa tak, jak się reklamuje? Dowiedz się tego w tej szczegółowej recenzji.

Zatwierdzenie przez Ministerstwo jest już ważnym szczegółem, ponieważ oznacza, że Prostonel spełnia przepisy, które pozwalają na sprzedaż produktu, a jego skład i aktywne składniki zostały zatwierdzone.

Czym jest zapalenie gruczołu krokowego?

Zapalenie gruczołu krokowego to problem, którego nie należy lekceważyć, a który dotyka ponad 90% mężczyzn w różnym wieku. Ten dyskomfort, który z czasem może stać się prawdziwą niedogodnością, uniemożliwia przeżywanie pewnych sytuacji w pogodny sposób, powodując również cierpienie psychiczne. Problemy spowodowane przez zapalenie gruczołu krokowego w rzeczywistości wpływają na oddawanie moczu, erekcję i libido, powodując silny ból w podbrzuszu i pachwinie.

Gdy pojawią się pierwsze objawy, najlepiej jest działać natychmiast, nie czekając na ich nasilenie się w czasie. Dlatego też, po latach studiów i badań, opracowano w 100% naturalny suplement, który pomaga przywrócić prostatę do zdrowia: Prostonel.

Istnieją jednak pewne nawyki, z których najlepiej zrezygnować, takie jak spożywanie alkoholu, palenie papierosów, niezrównoważona dieta i siedzący tryb życia.

Prostonel – co to jest i jak działa?

Prostonel - co to jest i jak działa?

Prostonel to suplement diety, powstał po serii dogłębnych badań przeprowadzonych w Izraelu przez ekspertów w tej dziedzinie, którzy skondensowali najlepsze składniki i substancje aktywne w jednym produkcie.

Dzięki całkowicie naturalnej formule, Prostonel pozwala na czerpanie wielu korzyści. Nie tylko likwiduje zapalenie prostaty od podstaw, ale także przywraca erekcję i libido. Reguluje oddawanie moczu oraz likwiduje stany zapalne układu miednicznego. Z tego powodu Prostonel może być stosowane zarówno w leczeniu zapalenia prostaty, jak i jako środek zapobiegawczy, zmniejszający szanse zachorowania na jakikolwiek rodzaj zapalenia.

Stosowanie tego suplementu pozwala więc w naturalny sposób przywrócić jakość codziennego życia, odchodząc od operacji plastycznych czy produktów zawierających składniki chemiczne, które bardzo często wywołują niepożądane skutki uboczne.

Prostonel likwiduje ból przy oddawaniu moczu w przypadku zapalenia gruczołu krokowego. Dobrze jest połączyć suplement z piciem dużej ilości płynów (co najmniej półtora litra wody dziennie).

Prostonel – jakie są zalety i efekty stosowania?

W ciągu kilku pierwszych dni leczenia tabletkami Prostonel można zauważyć wyraźną poprawę, tzn. definitywne ustąpienie skurczów, dokuczliwych objawów, bólu i pieczenia wzdłuż dolnej części pleców.

W drugim okresie leczenia pomaga unormować oddawanie moczu, które będzie rzadsze i zmniejszyć stan zapalny.

Wreszcie w fazie końcowej można w pełni przywrócić funkcje erekcyjne. Poprawia to tym samym sferę intymną bez obawy, że objawy zapalenia gruczołu krokowego pojawią się ponownie.

  • posiada wszystkie aktywne składniki, które zmniejszają stan zapalny prostaty w przypadku bakteryjnego zapalenia gruczołu krokowego.
  • może pomóc poprawić erekcję dzięki swoim składnikom.
  • jest suplementem zawierającym wyłącznie naturalne składniki pochodzenia roślinnego.

Prostonel – jaki skład zawiera formuła?

Prostonel - jaki skład zawiera formuła?

Jak wspomniano powyżej, ten suplement diety jest całkowicie naturalny, składa się wyłącznie ze składników pochodzenia roślinnego. Dzięki swojemu składowi Prostonel nie powoduje żadnych skutków ubocznych, przeciwwskazań ani alergii.

  • Wyciąg z Saw Palmetto – jest podawany w leczeniu zaburzeń, takich jak zanik jąder i zapalenie prostaty. Ponadto, roślina ta jest również uważana za doskonały afrodyzjak dla mężczyzn, dając im możliwość przywrócenia równowagi libido.
  • Wyciąg z miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba) – posiada silne właściwości stymulujące układ krążenia, naczynia włosowate, żylne i tętnicze. Z tego powodu roślina ta jest doskonałym sprzymierzeńcem w zwalczaniu stanów zapalnych prostaty, które często są spowodowane nieprawidłowym funkcjonowaniem mikrokrążenia. Wśród innych korzyści, Ginkgo Balboa pomaga również rozrzedzić krew i dotlenić tkanki, przeciwdziałając objawom męskiej impotencji.
  • Wyciąg z Echinacei – jest bardzo przydatna w zwalczaniu stanów zapalnych dróg moczowych. Działa dzięki przeciwzapalnemu i przeciwbakteryjnemu działaniu zawartych w niej pierwiastków.
  • Cynk – jest on niezbędny dla prawidłowego rozwoju hormonów płciowych oraz dla zdrowia prostaty.

Prostonel – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Tak jak w przypadku wszystkich innych suplementów i leków, przypominamy, że należy zachować pewne środki ostrożności, takie jak: nie przekraczać dziennej dawki wskazanej w ulotce, którą znajdziesz opisaną na końcu tej strony i którą możesz pobrać w formacie PDF; przechowywać produkt z dala od źródeł ciepła; przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Liczne testy kliniczne wykazały, że Prostonel nie ma przeciwwskazań i szczególnych skutków ubocznych, częściowo dzięki zastosowanym naturalnym składnikom.

Dzięki tym prostym krokom można uniknąć skutków ubocznych i przeciwwskazań.

Prostonel – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Prostonel - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Ponieważ suplement występuje w opakowaniu zawierającym 30 tabletek, przyjmowanie Prostonel jest bardzo proste.

Przede wszystkim, tabletki można zabrać ze sobą w podróż, co jest nie do przecenienia w okresie leczenia. Producent zaleca przyjmowanie trzech tabletek dziennie, dwie przed obiadem i jedną przed kolacją.

Jako kapsułki, można je połknąć z dowolnym płynem, choć zaleca się przyjmowanie ich ze szklanką wody. Co do długości okresu leczenia, wszystkie postanowienia są napisane na opakowaniu.

Prostonel – Opinie i recenzje klientów

Naszym zdaniem, nie ma bardziej przejrzystego sposobu niż ujawnienie niektórych uwag konsumentów, którzy mieli już okazję korzystać z Prostonel. W rzeczywistości, skuteczność Prostonel została obszernie wykazana przez ludzi, którzy zdecydowali się poświadczyć swoje doświadczenie, co naszym zdaniem jest bardzo ważne dla tych, którzy rozważają zakup tego produktu.

Kilka miesięcy temu zacząłem mieć problemy z prostatą, które przełożyły się na życie intymne mojej pary. Razem z moją dziewczyną postanowiliśmy wypróbować Prostonel i dziś możemy powiedzieć, że na nowo odkryliśmy naszą intymną równowagę.

Nie pierwszy raz muszę walczyć z zapaleniem prostaty, ale do tej pory nie znalazłem skutecznego środka. Szukając w internecie natknąłem się na Prostonel. Już po 15 dniach mogę powiedzieć, że mam znacznie mniejszy ból w pachwinie, najgorszy objaw zapalenia prostaty.

Prostonel – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Prostonel - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Wreszcie, porozmawiajmy o dwóch ostatnich aspektach produktu, z których oba są bardzo przystępne. Zanim jednak zaczniemy, chcielibyśmy poruszyć jedną kwestię, aby chronić Państwa pod każdym względem.

Ponieważ istnieje wiele produktów dostępnych online do leczenia zapalenia prostaty, z których niektóre są zwykłe imitacje, zalecamy, aby zamówić Prostonel tylko z oficjalnej strony internetowej. W ten sposób wykluczysz wszelkie możliwości wystąpienia problemów z dotarciem produktu i jego bezpieczeństwem.

Po wejściu na stronę internetową wystarczy wypełnić formularz, podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, pod którym chcesz, aby się z Tobą kontaktowano. Po wysłaniu formularza zadzwoni do Ciebie operator telefoniczny, który potwierdzi przyjęcie zgłoszenia, a Ty będziesz mógł zostawić dane adresu, na który chcesz otrzymać dodatek. Wysyłka jest realizowana anonimowo, aby chronić Twoją prywatność.Rzeczy, które czarnoskórzy mężczyźni powinni wiedzieć o raku gruczołu krokowego

Czarni mężczyźni są w grupie zwiększonego ryzyka zachorowania na raka gruczołu krokowego. Mogą odnieść korzyści z bardziej czujnych badań przesiewowych.

Rak nie dyskryminuje, z wyjątkiem sytuacji, kiedy to robi. Rak gruczołu krokowego zbiera większe żniwo wśród czarnoskórych mężczyzn niż wśród innych Amerykanów, w tym mężczyzn kolorowych. Eksperci MSK omawiają tę rozbieżność, możliwe przyczyny i co można z tym zrobić.

Czarni mężczyźni zarówno chorują, jak i umierają z powodu raka gruczołu krokowego w większym stopniu.

Czarni mężczyźni są o 50% bardziej narażeni na rozwój raka prostaty w ciągu swojego życia. Dwukrotnie bardziej narażeni na śmierć z powodu tej choroby. Istnieje wiele czynników, które mogą zwiększyć ryzyko zachorowania na raka gruczołu krokowego i pogorszyć jego przebieg. Nie tylko fakt pochodzenia afrykańskiego. Należą do nich wiek, historia rodzinna, palenie tytoniu, ograniczona aktywność fizyczna i otyłość.

“Wyższe ryzyko może być związane z kwestiami społecznymi i środowiskowymi dotyczącymi odżywiania. Również dostępu do opieki zdrowotnej i narażenia na zanieczyszczenia środowiska”, mówi. “Dysproporcje w wynikach również może mieć wpływ na różnice w czasie, kiedy rak jest zdiagnozowany. Również jak mężczyźni są traktowani po diagnozie”.

Ponadto, rak prostaty u czarnych mężczyzn może mieć cechy biologiczne związane z bardziej agresywną chorobą. “Istnieją dowody sugerujące, że jest to częściowo związane z dziedzicznymi czynnikami genetycznymi” – mówi onkolog medyczny Andrew Laccetti. “Mogą istnieć różnice w biologii guza, które powodują, że ten rak u czarnych mężczyzn postępuje szybciej lub jest trudniejszy do leczenia. Musimy zbadać tę możliwość dalej, aby dowiedzieć się więcej”.

Czarni mężczyźni powinni bardziej aktywnie uczestniczyć w badaniach przesiewowych w kierunku raka gruczołu krokowego.

Główne badania przesiewowe w kierunku raka prostaty to cyfrowe badanie odbytnicy. Podczas niego lekarz sprawdza, czy nie występuje obrzęk i stan zapalny. Przydatne jest również badanie PSA, które mierzy poziom antygenu swoistego dla prostaty (PSA) we krwi.

“Wytyczne dotyczące badań przesiewowych oparto na badaniach, które obejmowały bardzo niewielu czarnoskórych mężczyzn, dlatego mogą one nie doceniać korzyści płynących z badań przesiewowych w tej grupie” – mówi dr Laccetti. “Ogólnie rzecz biorąc, Czarni mężczyźni mogą potrzebować wcześniejszych i częstszych badań przesiewowych niż wynikałoby to z ogólnych wytycznych”.

Czarni mężczyźni i ich lekarze mogą być bardziej ostrożni w kwestii aktywnego nadzoru.

Aktywny nadzór jest podejściem, w którym rak prostaty niskiego ryzyka nie jest leczony za pomocą operacji lub radioterapii. Zamiast tego, jest bardzo ściśle monitorowany pod kątem wszelkich zmian w ciągu miesięcy lub lat. Traktowane tylko wtedy, gdy istnieją oznaki choroby postępuje. Aktywny nadzór jest coraz częściej wybieraną opcją leczenia raka gruczołu krokowego niskiego ryzyka. Wielu mężczyzn akceptuje to podejście, ponieważ pozwala ono uniknąć potencjalnych skutków ubocznych leczenia.

Jednak u mężczyzn rasy czarnej częściej występuje bardziej agresywny rak gruczołu krokowego. Z tego powodu, aktywny nadzór może być mniej odpowiedni dla niektórych czarnoskórych mężczyzn. “Podobnie jak w przypadku wytycznych dotyczących badań przesiewowych, istnieją ograniczone dowody, które mogłyby stanowić wskazówkę w jedną lub drugą stronę.

Prostonel kapsułki - opinie, składniki, cena i gdzie kupić?


Dodaj komentarz