Proslimin kapsułki – cena, skład, opinie i gdzie kupić?

Proslimin to nowy suplement, który działa na funkcje trawienne organizmu i pozwala szybciej schudnąć. Zwiększa metabolizm i pozwala na szybsze spalanie tłuszczu.

Proslimin kapsułki - cena, skład, opinie i gdzie kupić?
Proslimin kapsułki - cena, skład, opinie i gdzie kupić?

Suplement jest wykonany bez dodatku sztucznych substancji, co czyni go znacznie różni się od podobnych produktów spalania tłuszczu. Przeczytaj tą recenzje, aby poznać jego wszystkie zalety.

Proslimin- co to jest i jak działa?

Proslimin likwiduje złogi tłuszczu, przyspiesza usuwanie toksyn z organizmu i normalizuje krążenie krwi w organizmie. Zwiększa właściwości ochronne neutrofilów i makrofagów, poprawiając tym samym stan odporności organizmu. Eliminuje toksyny, poprawia kondycję organizmu i normalizuje ogólne samopoczucie.

Kapsułki są zalecane w następujących przypadkach:

 • choroba metaboliczna;
 • ciągły głód;
 • wysoki poziom glukozy i cholesterolu we krwi;
 • obecność toksyn i trucizn w organizmie.

Proslimin – jakie są zalety i efekty stosowania?

Preparat przeszedł niezbędne badania i w pełni spełnia wymogi skuteczności i bezpieczeństwa zdrowotnego. Produkt otrzymał certyfikat wysokiej jakości, wskazujący na wysoką jakość produktu i jego korzyści w zakresie odchudzania.

Kapsułki przewyższają wyniki stosowania podobnych leków, ponieważ nie obciążają narządów i zawsze gwarantują bezpieczną utratę wagi.

Oto niektóre z zalet stosowania suplementu:

 • eliminuje złogi tłuszczu
 • zwiększa metabolizm
 • przyspiesza spalanie tłuszczu
 • usuwa toksyny i działa detoksykująco
 • zwiększa poziom energii
 • zmniejsza apetyt i daje poczucie sytości

Proslimin – jaki jest skład kapsułek odchudzających?

Proslimin - jaki jest skład kapsułek odchudzających?
Proslimin - jaki jest skład kapsułek odchudzających?

Produkt zrobiony jest wyłącznie z naturalnych składników pochodzenia organicznego. Jego formuła jest 100% bezpieczna i przebadana. Oto niektóre z ważnych składników zawartych w tabletkach:

 • Ekstrakt z guarany – rozpuszcza tkankę tłuszczową, modeluje sylwetkę.
 • Kompleks soli beta-hydroksymaślanowych – wzmacnia, zapobiega senności; poprawia syntezę kolagenu, pomaga utrzymać elastyczność skóry i spowalnia starzenie.
 • Kofeina usuwa cellulit, niezależnie od jego lokalizacji i stopnia zaawansowania.
 • Witamina D – wzmacnia syntezę enzymów; zapobiega gromadzeniu się mas trawiennych w jelitach; przyspiesza przemianę materii.

Proslimin – czy istnieją przeciwwskazania lub skutki uboczne?

Suplement nie ma poważnych przeciwwskazań, nie powoduje skutków ubocznych i nie uzależnia. W niektórych przypadkach występuje zwiększona wrażliwość na składniki aktywne, co objawia się w postaci reakcji alergicznej. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią.

Proslimin – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Proslimin - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Aby zapewnić, spalanie tłuszczu i poprawić swój metabolizm należy przyjmować 1 kapsułkę rano i 1 wieczorem na pusty żołądek.

Ważny jest wybór pory przyjmowania leku – producent zaleca przyjmowanie go co najmniej pół godziny przed posiłkiem. Preparat należy przyjmować z dużą ilością wody. Czas trwania kuracji wyszczuplającej wynosi 1 miesiąc.

Proslimin - jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Proslimin – Opinie i recenzje klientów

Od dziecka miałam dobry apetyt, co bardzo podobało się mojej babci. Próbowała karmić mnie coraz smaczniejszym jedzeniem. Niestety, z czasem doprowadziło to do zaburzeń metabolicznych. Nie mogłam schudnąć i stosowałam zbyt wiele diet. To sprawiło, że jeszcze bardziej przytyła i nie mogła pozbyć się tych zbędnych kilogramów. Niedawno udałem się do specjalisty, który polecił mi Proslimin. Przede wszystkim muszę oczyścić się z toksyn i trucizn, a to narzędzie bardzo mi w tym pomaga. Zaczęłam przyjmować kapsułki i po kilku dniach poczułam lekkość w ciele. Miałam falę energii, jakiej nie czułam od dawna. Wkrótce poczułam, że moje ubrania stały się luźniejsze, a na wadze odnotowałam znaczny spadek. Teraz wiem, jak schudnąć we właściwy sposób.

Z pomocą kapsułek Proslimin udało mi się schudnąć 5 kg. Kiedy zaczęłam je przyjmować, poczułam, że moje ciało odrzuca niezdrowe jedzenie i wybiera zdrowe. Jadłam zdrowo, piłam kapsułki i udało mi się schudnąć.

Proslimin – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro, Ceneo

Proslimin można kupić tylko bezpośrednio na oficjalnej stronie producenta. Aktualnie istnieje tam rabat, który oferuje 50% zniżki na kapsułki.

Unikaj portali, które sprzedają podrobione produkty jak Amazon czy eBay. Nie mają one pozwolenie na sprzedawanie tego produktu.


Jak stracić tkankę tłuszczową w zdrowy, zrównoważony sposób?

Jeśli chodzi o uczenie się, jak stracić tkanki tłuszczowej, przeciążenie informacji jest prawdziwą rzeczą. Jedna dieta sugeruje drastycznie cięcia kalorii, podczas gdy inny mówi, aby przejść HAM na ciężkich ćwiczeń na siłowni i guzzle białka w proszku. (Oba podejścia mają być swerved, przy okazji. Zrównoważona metoda zawsze będzie najbardziej zrównoważona).

Widzicie, ankieta przeprowadzona wśród czytelników WH ujawniła, że ich głównym celem zdrowotnym jest utrata tkanki tłuszczowej, więc wiemy, że jest to dla was ważne. Naszym zadaniem jest pomóc Ci zidentyfikować najlepszy sposób na bezpieczne obniżenie procentowej zawartości tłuszczu w organizmie do zdrowego poziomu bez narażania Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego na ryzyko.

Od czego więc zacząć? Po pierwsze, przypomnimy Ci, dlaczego pewna ilość tkanki tłuszczowej jest konieczna i naturalna oraz jaką funkcję pełni w organizmie. Następnie pokażemy ci, jak dowiedzieć się, czy masz nadmiar tkanki tłuszczowej do stracenia, zanim przejdziemy do nauki, jak stracić tłuszcz, skupiając się na żywieniu, ćwiczeniach, cyklu menstruacyjnym i stresie.

Czy jest ktoś, kto nie powinien próbować stracić tkanki tłuszczowej?

Zanim pójdziemy dalej, wyjaśnijmy sobie kilka rzeczy. Jeśli Twoja waga i zawartość tłuszczu w organizmie jest odpowiednia dla Twojego wzrostu i wieku, próby utraty tkanki tłuszczowej nie są wskazane. Podobnie, jeśli identyfikujesz się z którąś z poniższych kategorii. Proszę porozmawiać z lekarzem, aby uzyskać więcej porad:

 • dziecko lub nastolatek,
 • w ciąży lub karmiąca piersią,
 • masz chorobę związaną z nadnerczami lub chorobę przewlekłą.

Dlaczego tkanka tłuszczowa jest ważna?

Mówiąc wprost, potrzebujemy tkanki tłuszczowej do funkcjonowania. To dosłowny fakt z życia wzięty. Nicola Addison, ekspert ds. zdrowia i dobrego samopoczucia w firmie Healthspan, wyjaśnia dlaczego.

Tkanka tłuszczowa działa jako magazyn energii dla organizmu. Chroni narządy, amortyzuje stawy, reguluje temperaturę ciała i jest odpowiedzialna za wydzielanie niektórych hormonów. Krótko mówiąc, pomaga utrzymać Cię przy życiu’ – mówi.

Fakt, że pomaga regulować pewne hormony, odgrywa dużą rolę w utrzymaniu szczęśliwych i zdrowych cykli menstruacyjnych. To jest mega ważne.

Jednak istnieje coś takiego jak zbyt wiele czegokolwiek, a nadmiar tkanki tłuszczowej może być prawdziwym problemem zdrowotnym. Więcej na ten temat później.

Jaki jest zdrowy procent tkanki tłuszczowej w organizmie dla kobiet?

Tłuszcz w organizmie jest mierzony procentowo, obliczany na podstawie tego, ile masz tkanki tłuszczowej w stosunku do reszty ciała (kości, wody w organizmie, masy mięśniowej itp.).

‘Każda kobieta jest inna, ale “zdrowy” zakres wynosi 21 – 35%’, wyjaśnia Catherine Rabess, dietetyk i kierownik dietetyczny NHS. Jeśli mieścisz się w tym przedziale procentowym tkanki tłuszczowej, według standardów medycznych czujesz się dobrze. Powyżej 35% istnieje podwyższone ryzyko zachorowania na cukrzycę oraz inne schorzenia, takie jak choroba wieńcowa serca.

Dlaczego zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej jest niebezpieczna?

Wyższy poziom tkanki tłuszczowej w organizmie jest związany z kilkoma poważnymi problemami zdrowotnymi. Tłuszcz trzewny, czyli ten, który otacza narządy, jest najbardziej niebezpieczny i może prowadzić do ataków serca, cukrzycy, udarów, wysokiego ciśnienia krwi i zapalenia kości i stawów.

Co się dzieje, gdy masz za mało tkanki tłuszczowej?

Możesz oczekiwać, że będziesz czuć się ospała i drażliwa, a Twój cykl miesięczny może się zatrzymać” – mówi Katie Morris, szefowa działu fitness w Third Space. Ogólnie rzecz biorąc u kobiet, poziom tkanki tłuszczowej poniżej 15% może być związany z wyczerpanym poziomem hormonu leptyny, który z kolei może zepsuć miesiączkę i zdolność do poczęcia.

Niepokojące są również niedobory składników odżywczych – szczególnie witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (A, D, E, K)” – mówi Rabess. ‘Potrzebują one tłuszczu, aby mogły być transportowane po organizmie i funkcjonować’.

Objawy zbyt niskiego procentu tkanki tłuszczowej w organizmie:

 • Zaparcia
 • Zmęczenie
 • Wahania nastroju
 • Niskie ciśnienie krwi
 • Słaba koncentracja
 • Słaba elastyczność skóry
 • Wypadanie włosów
 • Problemy z zębami i dziąsłami
 • Bradykardia (zbyt wolna akcja serca)
 • Hipogonadyzm – słabo funkcjonująca czynność jajników
 • Hipoglikemia – stan spowodowany zbyt niskim poziomem cukru we krwi
Proslimin kapsułki - cena, skład, opinie i gdzie kupić?

Proslimin kapsułki - cena, skład, opinie i gdzie kupić?

Dodaj komentarz