Imprezy biegowe

Malta Ski Endu Winter Run 2014
Główne informacje

8.02.2014, 22.02.2014, 8.03.2014

Malta Ski Endu Winter Run to cykl zawodów biegowych stworzony specjalnie dla triathlonistów przygotowujących się do Poznań Triathlon 2014 i całego Tri Tour oraz pasjonatów biegania. Uczestnicy mogli sprawdzić swoją aktualną formę i poprawić dotychczasowe osiągnięcia dystansie 10,8 km I 16,2 km. Dla 20 najlepszych biegaczy w 4 różnych kategoriach przewidziano nagrody rzeczowe.

Mimo zimy w nazwie biegu pogoda podczas wszystkich trzech edycji biegu (8 i 22 lutego oraz 8 marca) była iście wiosenna! Wszystkie edycje biegowe przyciągnęły w sumie 870 uczestników. Zawodnicy mieli okazję rywalizować, ale też spotkać się i wymienić doświadczenia po biegu. Towarzyszyła im przy tym muzyka, ciepły poczęstunek oraz ognisko, przy którym mogli się ogrzać. Wielu zawodników dopiero rozpoczyna swoją przygodę z bieganiem, a dzięki Apres Run mogli zawrzeć nowe znajomości i posłuchać rad bardziej doświadczonych kolegów.

Wszystkie edycje Malta Ski Endu Winter Run cieszyły się bardzo dobrą opinią wśród uczestników. Szczególnie przypadły im do gustu specjalnie zaprojektowane koszulki do biegania. Dzięki ich intensywnym kolorom będą znakomitym elementem stroju treningowego, który poprawia naszą widoczność w terenie.Ostatnia edycja biegu odbyła się 8 marca, w Dzień Kobiet. Z tej okazji każda uczestniczka biegu na mecie oprócz pamiątkowego medalu otrzymała symbolicznego tulipana oraz serdeczne życzenia od organizatorów. Również z tej okazji ostatni bieg różnił się od poprzednich kolorystyką koszulek dla Pań, były one różowe.
Przy ostatniej edycji biegu pojawiło się wiele pytań o kolejne. Z pewnością imprezy biegowe z Endu Sport niejednokrotnie zagoszczą jeszcze w Poznaniu!

Malta Ski Endu Winter Run 2014