A-cardin kapsułki – opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

A-CARDIN – 50% CENA

A-cardin kapsułki - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

A-cardin to naturalny suplement diety w kapsułkach przeznaczony do zwalczania objawów nadciśnienia tętniczego, stabilizowania ciśnienia krwi oraz ochrony przed przeciążeniem układu krążenia.

W połowie 2021 roku A-cardin dotarł do Polski i jest dostępny w wolnej sprzedaży, jako organiczny suplement, a nie lek, jest to produkt, który nie wymaga recepty i nie jest sprzedawany w aptekach. Producent dystrybuuje go bezpośrednio ze swojej oficjalnej strony internetowej.

Czym jest nadciśnienie tętnicze?

Nadciśnienie tętnicze i związane z nim problemy są powodem do niepokoju wielu ludzi na całym świecie. Jest również znany jako cichy zabójca, ponieważ może powodować poważne problemy, a nawet śmierć, jeśli nie jest leczony wcześnie i mądrze. Niektóre badania wskazują, że około 30 lat temu osoby, u których zdiagnozowano ten problem zdrowotny, miały szansę na przeżycie wielu lat, ale obecnie dwie trzecie pacjentów z potwierdzoną chorobą umiera w ciągu kilku lat od zachorowania.

Jeszcze bardziej przerażające jest to, że wiele osób nie wie, że cierpi na nadciśnienie i traci szansę na podjęcie leczenia lub poprawę jakości życia. Niektóre objawy, które mogą podnieść czerwoną flagę to:

 • Cierpi na bóle głowy.
 • Szybkie bicie serca.
 • Drażliwość i słaby sen.
 • Niewyraźne widzenie.
 • Pocenie się.
 • stres
 • obrzęk twarzy
 • drętwienie palców

Jeśli występuje jeden lub co gorsza więcej niż 2 objawy razem, ważne jest, aby natychmiast udać się do lekarza w celu postawienia pełnej diagnozy.

A-cardin – co to jest i jak działa?

A-cardin - co to jest i jak działa?

Producent A-cardin wskazuje ten środek jako połączenie czystych, naturalnych składników, które zostały skoncentrowane w dawkach sprawdzonych w leczeniu nadciśnienia i jego przyczyn.

Jakich korzyści można się spodziewać? Konkretnie, stwierdzone korzyści z korzystania z tego suplementu są:

 • Normalizacja ciśnienia krwi.
 • Regulacja funkcji i rytmu serca.
 • Obniżenie poziomu złego cholesterolu.
 • Zdrowie serca i przepływ krwi są promowane.
 • Bóle głowy spowodowane nadciśnieniem mogą zostać złagodzone.
 • lepsza kontrola stresu i napięcia nerwowego
 • Ulepszona pamięć.

A-CARDIN – 50% CENA

A-cardin – jakie są zalety i efekty stosowania?

Produkt A-cardin jest naturalnym środkiem leczniczym zaprojektowanym do działania w 3 odrębnych fazach:

 • Stabilizacji. Pomaga przywrócić prawidłową funkcję rytmu serca, strukturę i lepkość krwi.
 • Przebudowy. Wspomaga stabilizację ciśnienia krwi, pomagając osiągnąć jego optymalny poziom.
 • Ochrony. Zapobiega uelastycznieniu naczyń krwionośnych serca i pomaga zapobiegać zawałom serca.

Ponadto poprzez codzienne spożywanie uzyskuje się długotrwałe efekty terapeutyczne i poprawę systemu metabolicznego.

A-cardin – jakie składniki zawiera formuła kapsułek?

A-cardin - jakie składniki zawiera formuła kapsułek?

Produkt jest deklarowany jako oparty na składnikach pochodzenia naturalnego. Aby lepiej zrozumieć, jak działa A-cardin, przyjrzyjmy się funkcji każdego z zawartych w nim składników:

 • Purpurowa kukurydza icamu camu. Pomagają przywrócić elastyczność, wzmocnić naczynia krwionośne i zlikwidować ich uszkodzenia. Pomagają one również obniżyć poziom cholesterolu w tętnicach i poprawić przepływ krwi do serca i jego tkanek.
 • Graviola. Zapobiega zawałom serca, udarom mózgu i innym chorobom związanym z układem sercowo-naczyniowym.
 • Kurkuma. Zawiera naturalny przeciwutleniacz o nazwie kurkumina, pomaga ustabilizować ciśnienie krwi i zapobiega nawrotom ciśnienia.
 • Quinoa, jagody acai i zielona herbata. Wszystkie 3 są potężnymi, naturalnymi antyoksydantami. Pomagają one w detoksykacji organizmu i obniżają poziom złego cholesterolu. W szczególności quinoa normalizuje ciśnienie krwi i poprawia funkcjonowanie mięśnia sercowego, a jagody acai wspomagają układ sercowo-naczyniowy.

A-CARDIN – 50% CENA

A-cardin – jak stosować? Dawkowanie i instrukcja

Sugerowany cykl czasowy, aby leczenie zakończyło się sukcesem, to minimum jeden miesiąc. Zaleca się przyjmowanie 2 kapsułek dziennie, jedną rano, a drugą wieczorem. Stosować przed posiłkami, popijając szklanką wody o pojemności 200 ml.

Producent zaznacza, że po rozpoczęciu przyjmowania tabletek składniki aktywne zawarte w preparacie są całkowicie wchłaniane przez organizm i zapewniają szybki efekt w ciągu 6 godzin od spożycia. Pierwsze efekty, jakich można się spodziewać, to poprawa ogólnego samopoczucia i naładowany nastrój. Czas, po którym należy spodziewać się ostatecznych rezultatów to 30 dni, gdyż jest to minimalny czas wskazany do przyjmowania suplementu.

A-cardin – opinie i recenzje z forum

Nie lubię leków na receptę, więc przyjrzałem się A-cardin pod kątem możliwości wsparcia, kupiłem go jak tylko zobaczyłem, że jest już w Peru. Wyniki były bardzo korzystne. W ciągu ostatniego miesiąca przyjmowania suplementu moje ciśnienie krwi pozostało stabilne.

Zarówno moja mama, jak i tata cierpią na problemy z tętnicami, a ja, mimo że byłem bardzo młody, również zacząłem cierpieć na tę dolegliwość. Mój lekarz wyjaśnił mi, że ze względu na mój wiek bardzo łatwo jest go kontrolować, z dobrą dietą i codziennymi ćwiczeniami mogę się poprawić, ale jeśli mam złe nawyki, takie jak przybieranie na wadze i siedzący tryb życia, mogę mieć silne skoki. Lepiej więc zacząć dbać o swoje życie, natknęłam się na A-cardin i zamówiłam go, będąc produktem organicznym nie sądziłam, że może mi zaszkodzić. Od tego czasu nie miałem żadnych skoków ciśnienia. Nadal pilnuję też diety i codziennie chodzę na spacer.

A-cardin – cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

A-cardin - cena i gdzie kupić? Amazon, Apteka, Allegro

Producent nie zadeklarował, że ma umowy z jakąkolwiek firmą handlową na dystrybucję kapsułek. Jak na razie oficjalny sklep internetowy dostępny jest jedynym bezpiecznym sposobem na zakup A-cardin.

A-CARDIN – 50% CENA

Teraz można nabyć produkt ze zniżką 50% wystarczy kliknąć w link powyżej!


Jak obniżyć poziom cholesterolu?

Nie ma magicznej żywności, która utrzyma Twoje serce w zdrowiu. Jest jednak wiele pokarmów, które mogą pomóc – w tym te, które pomagają obniżyć cholesterol.

Pamiętaj, aby spożywać więcej pokarmów, które poprawiają profil cholesterolu, podnosząc poziom “dobrego” cholesterolu HDL i/lub obniżając poziom “złego” cholesterolu LDL. Wśród tych pokarmów znajduje się kilka starych sprawdzonych rozwiązań, takich jak płatki owsiane i owoce. Znajdziesz także kilka zaskakujących produktów, które mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu i zmniejszyć ryzyko zawału serca i udaru mózgu.

Żywność, która obniża poziom cholesterolu

 • Czerwone wino – Podnieś kieliszek za zdrowie serca! Alkohol, a zwłaszcza czerwone wino, w umiarkowanych ilościach podnosi poziom HDL, czyli “dobrego” cholesterolu. Jedno z badań wykazało, że codzienne picie kieliszka czerwonego wina podnosi poziom “dobrego” cholesterolu HDL, a także obniża poziom “złego” cholesterolu LDL po kilku miesiącach.
 • Łosoś jest bogaty w kwasy tłuszczowe omega-3, które są zdrowymi tłuszczami, które mogą pomóc w obniżeniu ciśnienia krwi. Jedzenie łososia może poprawić poziom “dobrego” cholesterolu HDL, ale nie obniży poziomu “złego” cholesterolu LDL. Cholesterol HDL pomaga usuwać cholesterol ze ścian tętnic, zapobiegając tworzeniu się niebezpiecznych blaszek miażdżycowych.
 • Płatki owsiane są jednym z najlepszych pokarmów zwalczających cholesterol, ponieważ są tak bogate w beta-glukany, rozpuszczalne włókna, które powodują, że płatki owsiane wypełniają się płynem podczas robienia owsianki. Rozpuszczalny błonnik obniża poziom cholesterolu LDL, czyli “złego” cholesterolu, tworząc w jelicie cienkim lepką warstwę, która blokuje przedostawanie się cholesterolu do krwiobiegu. Zrób owsiankę i zrezygnuj z błyskawicznych paczek z dużą ilością dodanego cukru. Dodaj owoce do płatków owsianych, aby je naturalnie osłodzić i jeszcze bardziej zwiększyć zawartość rozpuszczalnego błonnika.
 • Kto nie kocha awokado? Nie tylko smakują one niesamowicie, ale także mogą pomóc obniżyć poziom cholesterolu. Awokado jest bogate w zdrowe tłuszcze jednonienasycone, które pomagają obniżyć “zły” cholesterol LDL. Zawierają również błonnik, przeciwutleniacze i fitosterole, takie jak beta-sitosterol, które również obniżają poziom cholesterolu. Nie pochłaniaj jednak całej miski guacamole! Jedna porcja to zaledwie ćwierć awokado Hass, które dostarcza 57 kalorii. Posmaruj kanapkę kilkoma plasterkami awokado zamiast majonezu lub zanurz kilka warzyw w misce świeżego guacamole.

A-CARDIN – 50% CENA

A-cardin kapsułki - opinie, składniki, cena, gdzie kupić?

Dodaj komentarz